Ja ze wstydem muszę się przyznać, że zaniedbałem się w South Parku dlatego dziś poszedł maraton

1213-1214.
Co do 1212 z Obamą... Bardzo fajny pomysł na odcinek i dużo fajnych momentów

.
co do 1213...
Też bardzo fajny pomysł na odcinek, dużo fajnego humoru

i fajny finał

Zwłaszcza Cartman, if this is cool... i gonna kill myself...
co do 1214...
Trochę gorszy odcinek, ale też na fajnym poziomie na duży + to poczucie humoru got kidów.
Moim zdaniem na koniec serii panowie producenci zrobili progress i możę SP wraca z dalekiej podróży

. Ktoś wie ile jeszcze będzie jesiennych odcinków?
