Wyświetl pojedynczy post
Kurt
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 22.11.2008, 18:37
Ja ze wstydem muszę się przyznać, że zaniedbałem się w South Parku dlatego dziś poszedł maraton 1213-1214.

Co do 1212 z Obamą... Bardzo fajny pomysł na odcinek i dużo fajnych momentów .

co do 1213...
Też bardzo fajny pomysł na odcinek, dużo fajnego humoru i fajny finał Zwłaszcza Cartman, if this is cool... i gonna kill myself...

co do 1214...

Trochę gorszy odcinek, ale też na fajnym poziomie na duży + to poczucie humoru got kidów.

Moim zdaniem na koniec serii panowie producenci zrobili progress i możę SP wraca z dalekiej podróży . Ktoś wie ile jeszcze będzie jesiennych odcinków?

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując