Wyświetl pojedynczy post
DYRU
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3653
Stary 22.11.2008, 10:26
SV_ napisał(a):Wyświetl post
Tak mnie zaciekawiło czy SKWK zamierza/już to zrobiło tak jak zapowiadało napisać dokładny "plan" na co poszła dokładnie kasa na gościnę Lechii?
dokładny plan:

1. Po 100 zł każdy członek SKWK do kieszeni dostał
2. Część kasy wydało na imrpezę w swoim gronie
3. A resztę kasy na propagandę odnośnie tego jak to ugościliśmy Lechię i wciskanie wszystki kitu, żeby zamydlić oczy, a tak naprawdę zajebać kasę,

info telefoniczne
pozdrawiam
...Pamiętaj gdzie Twój Kraj! Gdzie Dom Twój, bratni śpiew. I Tego nie porzucisz nigdy, Dumy z własnej Ojczyzny!...
Odpowiedz cytując