SV_ napisał(a):

|
Tak mnie zaciekawiło czy SKWK zamierza/już to zrobiło tak jak zapowiadało napisać dokładny "plan" na co poszła dokładnie kasa na gościnę Lechii?
|
dokładny plan:
1. Po 100 zł każdy członek SKWK do kieszeni dostał
2. Część kasy wydało na imrpezę w swoim gronie
3. A resztę kasy na propagandę odnośnie tego jak to ugościliśmy Lechię i wciskanie wszystki kitu, żeby zamydlić oczy, a tak naprawdę zajebać kasę,
info telefoniczne
pozdrawiam