Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Clapham
Senior Member
Od: 12.2007
Skąd: Londyn
Offline
#
4880
22.11.2008, 04:05
To, ze Mila nie sprawdzil sie w Austrii i Norwegii a sprawdza sie u nas w Slasku, to jest jednak chyba bardziej problem Mili a nie naszej ligi, ktora AZ tak slaba nie jest.
"Nie drrramatyzuj!"
Clapham
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Clapham
Znajdź inne posty napisane przez Clapham