Gra kto

?
EDIT
nie koniecznie chodzi mi o moją grupę,po prostu jakiś sparing chociaż chciałbym rozegrać,a co do tego,że maja mnie w dupie to chyba sie nie zgodzę,bo wczoraj miałem propozycje rozegrania meczu w grupie ale fify nie posiadałem jeszcze,więc dopiero od kilku godzin można ze mną grać.
Więc może rozegramy jakiś sparing zaraz,co?:d