Wyświetl pojedynczy post
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 21.11.2008, 22:01
Gra kto?

EDIT
nie koniecznie chodzi mi o moją grupę,po prostu jakiś sparing chociaż chciałbym rozegrać,a co do tego,że maja mnie w dupie to chyba sie nie zgodzę,bo wczoraj miałem propozycje rozegrania meczu w grupie ale fify nie posiadałem jeszcze,więc dopiero od kilku godzin można ze mną grać.
Więc może rozegramy jakiś sparing zaraz,co?:d
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 21.11.2008 o godz. 22:12.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując