Wyświetl pojedynczy post
W.S
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 21.11.2008, 20:47
WislakWiDoK napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie to jest bez sensu. Uznawajcie mecze ze mną jako 0-3 bo nie mam zamiaru rozgrywać tego turnieju do świąt.
tylko ze do tej pory nie rozegrałes ani jednego... wiec jaki wtedy był sens?
Odpowiedz cytując