Wyświetl pojedynczy post
kalashnikov2
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2309
Stary 21.11.2008, 20:13
sambo napisał(a):Wyświetl post
Jesli kto liczy na sensowną rozmowę z użytkownikiem K_2 to jest w głebi serca małą naiwną dziewczynką
mimo wszystko warto próbować, choćby dlatego zeby ludzie widziei jak tacy jak K2 sami kompromotują swoje "idee" brakiem logiki etc.