sambo napisał(a):

|
Jesli kto liczy na sensowną rozmowę z użytkownikiem K_2 to jest w głebi serca małą naiwną dziewczynką
|
mimo wszystko warto próbować, choćby dlatego zeby ludzie widziei jak tacy jak K2 sami kompromotują swoje "idee" brakiem logiki etc.