grzesiek632 napisał(a):

WIEM ZE KILKA MECZY JUZ ZOSTALO ROZEGRANE ALE GRAMY OD NOWA!
DO PONIEDZIAŁKU PROSZE O ROZEGRANIE TYLKO I WYLACZNIE TYCH MECZY KTORE SA PODANE W TERMINARZU!!!!
|
Dla mnie to jest bez sensu. Uznawajcie mecze ze mną jako 0-3 bo nie mam zamiaru rozgrywać tego turnieju do świąt.