Wyświetl pojedynczy post
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 21.11.2008, 20:05
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post

WIEM ZE KILKA MECZY JUZ ZOSTALO ROZEGRANE ALE GRAMY OD NOWA!
DO PONIEDZIAŁKU PROSZE O ROZEGRANIE TYLKO I WYLACZNIE TYCH MECZY KTORE SA PODANE W TERMINARZU!!!!
Dla mnie to jest bez sensu. Uznawajcie mecze ze mną jako 0-3 bo nie mam zamiaru rozgrywać tego turnieju do świąt.
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując