Temat
:
Luźny - reaktywacja
Wyświetl pojedynczy post
MagdaTSW
Member
Od: 11.2008
Offline
#
654
21.11.2008, 17:54
a to tego trzeba byc zgrabnym.
pomoc moze by pomogło.;D
na D3 przemycac mnie nie musicie-dam sobie rade. ale jakbyscie chcielipomoc. ;D
MagdaTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MagdaTSW
Znajdź inne posty napisane przez MagdaTSW