Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 21.11.2008, 16:19
Grupa A

Arsenal
Milan
Barcelona
Werder Brema

Grupa B

Borussia Dortmund
Bayern
Inter Mediolan
Liverpool

Grupa C

Villareal
Real Madryt
Celtic
Chelsea

Grupa D

Manchester United
PSV Eindhoven
Newcastle United
Manchester City

Grupa E

Sevilla
Atletico Madryt
AS Roma
Wisła Kraków

Grupa F

Valencia
Ol. Lyon
Fiorentina
Juventus

ZASADY GRY:
1.Mecz ustawiamy na 6 minut połowe.
2.Gramy z włączona opcja spalonego.
3.Wyniki meczów prosze podawac do mnie na priva nr: 7677002
4. Gdy ktoś przerwie mecz ( niewazne czy celowo czy nie ) zostaje uznany walkower.
5.Gramy dwa meczyki w dniu... ( mecze te nalezy rozegrac w ciagu 2 dni od podanej przeze mnie daty)

Terminarz:

1 Kolejka:
GRUPA A
Arsenal – Barcelona
Milan – Werder Brema
GRUPA B
Borussia Dortmund – Inter Mediolan
Bayern – Liverpool
GRUPA C
Villareal – Celtic
Real Madryt – Chelsea
GRUPA D
Manchester United – Newcastle United
PSV Eindhoven – Manchester City
GRUPA E
Sevilla – AS Roma
Atletico Madryt - Wisła Kraków
GRUPA F
Valencia – Fiorentina
Ol.Lyon - Juventus

2.kolejka:
Grupa A
Barcelona - Milan
Werder - Arsenal
Grupa B
Inter - Bayern
Liverpool - Borussia
Grupa C
Chelsea - Villareal
Celtic - Real
Grupa D
Manchester City - Manchester UTD
Newcastle - PSV
Grupa E
AS Roma - Atletico
Wisła - Sevilla
Grupa F
Juventus - Valencia
Fiorentina - Ol.Lyon

WIEM ZE KILKA MECZY JUZ ZOSTALO ROZEGRANE ALE GRAMY OD NOWA!
DO PONIEDZIAŁKU PROSZE O ROZEGRANIE TYLKO I WYLACZNIE TYCH MECZY KTORE SA PODANE W TERMINARZU!!!!
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując