Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1028
Stary 21.11.2008, 16:08
Cytat:
Miewa przebłyski dobrej gry, ale przeplate je gorszymi występami, ale można by było się nim zainteresować.
Chłopie, ogarnij się...

Czemu nie stać nas na Gargułę...Pamiętacie transfer Szymka?
Odpowiedz cytując