Gdybym był Bednarzem - Część dalsza ...
Pomocnicy:
Szymon Pawłowski ( 600tyś E *) - Prawy pomocnik Zagłębia Lubin - Dynamiczny, posiada dobrą technike w najlepszej swojej formie przypomina styl gry podobny do Jakuba Błaszczykowskiego. Godny konkurent dla Wojtka " kiwam tylko w prawo" Łobodzińskiego

(22lata)
Kamil Grosicki - Prawy pomocnik. Ostatnio próbował wojować w szwajcari, ale wiemy co z tego wyszło. Jest młody ma 20 lat i jescze trochę nie dorósł na piano piłkarza. Dużo problemów wychowawczych, ale podobno chce się zmienic? Bardzo szybki skrzydłowy z dobrym dośrodkowaniem i techniką. Legia go spowrotem niechce? Można byłoby się o niego postarać.
Michał Goliński ( 650 tyś E) - Środkowy pomocnik Zagłębia Lubin. Potrafi zagrać dobrą prostopadła piłkę. Nie wymieniam tutaj Garguły i innych gwiazd bo wiemy ze i tak oni nie przyjda. Golińskie ma 27 lat i jakieś doswiadczenie posiada. Godny do gry w Wiśle.
Mariusz Zganiacz ( 825 tyś E) - Droższy zawodnik. Gra w Koronie Kiele na środku pomocy. Miewa przebłyski dobrej gry, ale przeplate je gorszymi występami, ale można by było się nim zainteresować. Napewno byłby to dobry transfer.
Narazie tyle

Kolejna częsc jutro
PS. Nie musicie tego czytać ;]