Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#842
Stary 21.11.2008, 11:09
Hmmm nie widzialem zeby ktoś wkleil te nowe rendery ze strony spolki PL.2012:













Nie najgorzej to wyglada... i nie ma juz tych fatalnych przerw miedzy trybunami. Napewno cos na to niebieskie musza dac bo strasznie lyse, na jednym z wczesniejszych renderow byl napis Stadion im Henryka Reymana, z drugiej strony bym walnal takaa wielka Biała Gwiazde
Ostatnio edytowane przez WislaFan123 : 21.11.2008 o godz. 11:13.
Odpowiedz cytując