Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: KRK
Offline
#
842
21.11.2008, 11:09
Hmmm nie widzialem zeby ktoś wkleil te nowe rendery ze strony spolki PL.2012:
Nie najgorzej to wyglada... i nie ma juz tych fatalnych przerw miedzy trybunami. Napewno cos na to niebieskie musza dac bo strasznie lyse, na jednym z wczesniejszych renderow byl napis Stadion im Henryka Reymana, z drugiej strony bym walnal takaa wielka Biała Gwiazde
Ostatnio edytowane przez WislaFan123 : 21.11.2008 o godz. 11:13.
WislaFan123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WislaFan123
Znajdź inne posty napisane przez WislaFan123