|
Mile trzeba było brac jak był w ŁKS-ie na wypożyczeniu z Valerengi kosztował Śląska 460 tyś Euro.Wtedy też sie wyrózniał dobra grą.Pamietam że zaliczył fajna asyste przy bramce na Reymonta.Po udanych występach w Śląsku myśle że cena spokojnie waha sie koło 700-800 tyś E.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 21.11.2008 o godz. 08:12.
|