|
Ostrowski to fajny chlopak, podoba mi sie sposob w jaki prowadzi pilke. Potrafi tez calkiem fajnie dograc, jednak klopot z nim jest tego rodzaju, ze w przeciwnienstwie do J.Gancarczyka nie strzela bramek, a my juz mamy jednego prawoskrzydlowego, ktory nie wie co to zdobywanie goli.
Nie chodzi o jakas kanonade jak w wykonaniu Zienia w ubieglym roku, ale te 5 goli na sezon, to powinien byc wymog dla skrzydlowego majacego zamiar grac w zespole, ktory chce walczyc o najwyzsze cele.
|