Wyświetl pojedynczy post
marine88
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 20.11.2008, 20:48
możliwe, ze na meczu zadebiutują już cheerleaders Śląsk Wrocław

http://www.mmwroclaw.pl/2304/2008/11...?category=pics

co do meczu, to na papierze Wisła powinna wygrac tak jak Legia 4:0, jednak Śląsk u siebie jest groźniejszy niż się wydaje, w efekcie moze sie skonczyc na bardzo stykowym wyniku, nawet remisowym
Odpowiedz cytując