możliwe, ze na meczu zadebiutują już cheerleaders Śląsk Wrocław
http://www.mmwroclaw.pl/2304/2008/11...?category=pics
co do meczu, to na papierze Wisła powinna wygrac tak jak Legia 4:0, jednak Śląsk u siebie jest groźniejszy niż się wydaje, w efekcie moze sie skonczyc na bardzo stykowym wyniku, nawet remisowym