Wyświetl pojedynczy post
Trener2008
Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1023
Stary 20.11.2008, 19:22
Uran235 Garguła jest graczem przynajmniej dobrym. A jeżeliby się dało śćiągnąć na rozsądnych warunkach Bartczaka, Gancarczyka, Stasiaka, Wołąkiewicza czy Mincanskiego to ja jestem jak najbardziej za. Ale jak czytam o Bąku, Bienku, Ukahu, Muszaliku czy Nowaku to zgadzam się z drugim akapitem Twojej wypowiedzi
Odpowiedz cytując