Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2770
Stary 20.11.2008, 18:33
Zwłaszcza jak dostanie zawodników jakich chce

e
Z tego samego wywiadu:
Cytat:
Ale drogich zawodników raczej nie ma się co na Roosevelta spodziewać?

- Rzeczywiście, chcemy sprowadzać zawodników wolnych lub takich, którzy są tani. Na pewno na wydatki nie przewidujemy sumy 10 mln zł czy innej, równie kosmicznej.
Ostatnio edytowane przez Krissu : 20.11.2008 o godz. 18:35.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując