Wyświetl pojedynczy post
boskijelonek
Junior Member
 
Od: 07.2007
Skąd: tarnow/krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2766
Stary 20.11.2008, 17:35
63624 napisał(a):Wyświetl post

Zmiana trenera w ŁKS. Dla mnie numer jeden z kandydatów do spadku, tylko Chojnacki tam trzymał wszystko do kupy.
Święte słowa. Może Chojackiemu zaszkodziła ostatnia wizyta w Lidze+Ekstra. Gdzie powiedział, że jeśli jego odejście pomoże ŁKS-owi to on sam złoży dymisje......a teraz proszę przymusowy urlop. A tak na serio, jest to jeden z niewielu trenerów, który potrafi pracować w tak trudnych warunkach. Praktycznie co rundę dostawał 15 nowych zawodników i za każdym razem potrafił zrobić z nich drużynę. Teraz bez wątpienia ŁKS jest głównym kandydatem do spadku, a poza nim to trudno wskazać innych potencjalnych spadkowiczów. Bo Odra z Wieczorkiem bez problemu się utrzyma bo w odrze jakby nie patrzeć są nieźli zawodnicy, a kiedy Wieczorek ich trenował ta zawsze nieźle grali. Górnik również na pewno się utrzyma. takie mi się nasuwa porówanie, że to taki polski Tottenham, to znaczy zespół z wielkimi ambicjami i dobrymi zawodnikami, który wcześniej czy później zacznie wygrywać. Także na dzień obecny zostaje jeszcze Cracovia i Piast. Trudno powiedzieć. tak ogólnie mówiąc to zajebiaszczy sezon bo ani w czubie tabeli nikt nie odskoczył, i na samy dnie też jest "wyrównana walka".
Odpowiedz cytując