|
Cześć, mam pytanie. Czy jak kupię bilet na sektor E i będę przed meczem chciał pójść na gniazdo, które jest na D wejdę tam? Bo podobno tam są lepsze szale niż w WŚ i fanatyku. Wiece może jakie tam szale można dostać, których nie ma w fanatyku ani WŚ?
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada!
|