Wyświetl pojedynczy post
Bobic
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 20.11.2008, 12:43
Panowie a wiec mam pytanie jak grac za pomoć Hamachi w tą Fifę
Jak co to napiszcie na priv wazne bo che mecze w grupie rozegrac
Ostatnio edytowane przez Bobic : 20.11.2008 o godz. 20:47.
Odpowiedz cytując