Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#999
Stary 20.11.2008, 12:28
Nie wiem czy ktos juz o tym pisal czy nie, ale Edson nie dogadal sie z Legia w sprawie przedluzenia umowy i w grudniu przestanie byc jej zawodnikiem.

Ma 31 lat, a wiec 3-4 sezony pogra jeszcze spokojnie. Do tego moim zdaniem dobrych lewych obroncow/pomocnikow nigdy za wielu, a tym bardziej potrafiacego bardzo dobrze wykonywac stale fragmenty gry.
W tym ostatnim aspekcie mozemy szukac rezerw w obecnej Wisle, bo ze stwarzaniem zagrozenia po rzutach wolnych i roznych jest od lat kiepsko.

Wisla ma podobna zdolnosc finansowa do Legii wiec skoro im nie udalo sie spelnic jego wymagan kontraktowych to nie wiadomo rowniez jak z Biala Gwiazda. Ale uwazam, ze mozna chociaz sprobowac i podjac rozmowy, moze akurat sie uda..
Odpowiedz cytując