Wyświetl pojedynczy post
Maciejo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Malbork

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 20.11.2008, 11:47
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
a jak to sobie wyobrażasz? Siłą go zaprowadzą na jednostke, siłą za niego podpiszą bilet?

Może odmówić pełnienia służby, i wtedy zakłada mu się sprawę i odpowiednio karze więzieniem czy tam grzywną...
może źle się wyraziłem, ale chodziło mi o to, że po odmówieniu stawiennictwa się na wezwanie, po raz któryś, siłą mogą doprowadzić właśnie choćby przed sąd, a nie do wku czy na jednostkę.

a tak poza tym, to na prawdę nie rozumiem, czy na prawdę warte jest te całe unikanie.

no ale jak tam wolicie byle do grudnia dla Was

pozdro
Tylko Pomka!
Odpowiedz cytując