Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1140
Stary 20.11.2008, 08:39
Dużó o tym meczu było powiedziane, ale ja chciałbym zwrócić uwagę na dwóch piłkarzy, którzy zagrali b. dobrze:
Boguski - ależ on biega dużo, ciągle w ruchu, przy takich autach każdy stoi w miejscu podczas gdy on biega jak szalony by mu podać, to najlepiej poruszający sie piłkarz bez piłki w kadrze, i te jego podanie do Lewandowskiego stadiony świata.

Garguła - bardzo umiejętnie rozgrywał, kiedy trzeba schodził do boku innym razem umiejętnie wymusił faul, kilka ładnych podań na dobieg które sprawiały że inni od razu musieli włączać sie do ofensywy. Mam nadaieje że w końcu uda sie go sprowadzic do nas.
Odpowiedz cytując