Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1138
Stary 20.11.2008, 01:32
Prober - za bardzo sie nie orientujesz w temacie, bo transfer Citki za kwote 3-4 mln funtow(juz dokladnie nie pamietam) zablokowal wlasciciel Widzewa(chcial 5 mln funtow).

Jak to powiedzial Leo, mecz bardzo dobry w naszym wykonaniu do 85 minuty...Irlandczycy sobie widocznie nie radzili, ich gra to czysty chaos. Moga byc zadowoleni z wyniku, bo powinno sie skonczyc na 5:2 dla nas(liczac te klarowne sytuacje)...nam zabraklo zimnej krwi w kilku sytuacjach. Szkoda, ze Peszko troche sie spalil, bo spodziewalem sie znacznie wiecej po jego wystepie. Potrzeba nam na gwalt stoperow, albo poprostu nalezy powolywac tych, ktorzy graja, tj. Radomskiego, Glowackiego, Baszczynskiego i przyznac to obywatelstwo Arboledzie . Z Zewlakowem bylaby to bardzo ciekawa para.
Odpowiedz cytując