WILU TS napisał(a):

No po takiej bramce Lewandowskiego na Onecie nas supersnajper będzie miał ofery z Barcy i Ajaksu na pewno już widzę te nagłówki " Nieprawdopodobny gol nowego polskiego supersnajpera! Europa stoi przed nim otworem?"
|
wez sie czlowieku lepiej juz nie odzywaj
Lewandowski - dobry chlop
na Onet nie wchodz jak Ci wadzi