Uran235 napisał(a):

|
A już myślałem, że wezmę was pod włos, znajdę tu jakiegoś informatyka, co by się na assemblerze wyznawał i wkręce go w napisanie mi programu... A tak czeka mnie dłuuuuuuuuuga noc z kochanym assemblerem...
|
Haha nie ma tu frajerów, nie ma

Pracuj pracuj

Dobrej nocy Panowie i Pani Madziu... :*
Wyjątkowo krótką noc mam dziś.. pobudka już o 6.00
