Wyświetl pojedynczy post
WINDEK
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#570
Stary 19.11.2008, 23:58
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
A już myślałem, że wezmę was pod włos, znajdę tu jakiegoś informatyka, co by się na assemblerze wyznawał i wkręce go w napisanie mi programu... A tak czeka mnie dłuuuuuuuuuga noc z kochanym assemblerem...
Haha nie ma tu frajerów, nie ma Pracuj pracuj Dobrej nocy Panowie i Pani Madziu... :*

Wyjątkowo krótką noc mam dziś.. pobudka już o 6.00