Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1131
Stary 19.11.2008, 23:15
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Obaj są dobrymi napastnikami, ale też sądzę, że jednak Brożek jest lepszy na tą chwilę. Paweł jest kilka 'kroków' przed Lewym. Na korzyść Roberta przemawia fakt, że jest młodszy i, że jego talent wybuchł szybciej.
Ja bym jeszcze poczekał z kanonizacją. Niech zagra dwa sezony na przyzwoitym poziomie, to pogadamy.
Jedno wiem na pewno - jeżeli po tej rundzie/sezonie odejdzie do innej ligi, to będzie to koniec jego kariery(kolegów - kibiców Lecha proszę o nie wklejanie mi tu wywiadów z Rutkowskim o nieosłabianiu składu, uwierzę jak zobaczę odrzucenie jakiejś konkretnej oferty przez wasz klub).
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.11.2008 o godz. 23:19.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując