fst napisał(a):

Ale mimo wszystko, uważam Brożka za lepszego, przynajmniej na chwile obecną.
|
Obaj są dobrymi napastnikami, ale też sądzę, że jednak Brożek jest lepszy na tą chwilę. Paweł jest kilka 'kroków' przed Lewym. Na korzyść Roberta przemawia fakt, że jest młodszy i, że jego talent wybuchł szybciej.
i taka mała ciekawostka. Niedawno dowiedziałem się od kolegi (dawno niewidzianego), że Lewandowski, gdy grał jeszcze w rezerwach Legii, to często grywał sobie z kolegami z podwórka. I Ci koledzy mieli z niego niezłą polewę (tzn nie z jego osoby, tylko jego gry). Podobno każdy się dziwił, jak taki drewniak może grać w takim zespole, jak rezerwy Legii. Piłka mu odskakiwała, strzelać nie umiał itp. I teraz wszyscy zachodzą w głowę, co się stało z Lewandowskim w Pruszkowie, że 'wyrósł' na takiego napastnika