WILU TS napisał(a):

No po takiej bramce Lewandowskiego na Onecie nas supersnajper będzie miał ofery z Barcy i Ajaksu na pewno już widzę te nagłówki " Nieprawdopodobny gol nowego polskiego supersnajpera! Europa stoi przed nim otworem?"
|
Wiem, ze na onecie jest straszna "podnieta" na temat Lecha, ale trzeba przyznać, że gościu wie co zrobić z piłką, bo to już nie pierwsza taka bramka. Według mnie wart podkreślenia bardzo dobry (od dawna) występ Darka Dudki, może szybkościowo troszkę słabo, ale umiał się ustawić i walczył.
Ps. A tematu Szpakowskiego nie warto poruszać, taki już jego urok

Chociaż już mógłby dać sobie spokój
