Wyświetl pojedynczy post
gackos
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Niegoszowice / Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1125
Stary 19.11.2008, 23:04
WILU TS napisał(a):Wyświetl post
No po takiej bramce Lewandowskiego na Onecie nas supersnajper będzie miał ofery z Barcy i Ajaksu na pewno już widzę te nagłówki " Nieprawdopodobny gol nowego polskiego supersnajpera! Europa stoi przed nim otworem?"
Wiem, ze na onecie jest straszna "podnieta" na temat Lecha, ale trzeba przyznać, że gościu wie co zrobić z piłką, bo to już nie pierwsza taka bramka. Według mnie wart podkreślenia bardzo dobry (od dawna) występ Darka Dudki, może szybkościowo troszkę słabo, ale umiał się ustawić i walczył.

Ps. A tematu Szpakowskiego nie warto poruszać, taki już jego urok Chociaż już mógłby dać sobie spokój
Ostatnio edytowane przez gackos : 19.11.2008 o godz. 23:07.
Odpowiedz cytując