Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1123
Stary 19.11.2008, 23:03
Napastnikow rozlicza sie z bramek a nie z tego jak rozgrywaja.Mozna rozgrywac super pilke a nie strzelac bramek, mozna tez nie grac nic ale znajdowac sie w odpowiednim miejscu i strzelac.
Mozna strzelac bramki LKSowi,po cztery Polonii Bytom czy Legii ale w reprezentacji nie miec az tak duzej formy. Mozna tez malo strzelac w lidze ale byc skutecznym w meczach reprezentacyjnych z nieporownywalnie lepszym przeciwnikiem niz sredniak czy nawet solidny zespol ligowy, ale w reprezentacji zdobywac bramki.

Nie wiem czemu kila osob uwzielo sie na tego Lewandowskiego. Koles przychodzi z 2 ligi ( teraz pierwszej ) i radzi sobie dosc dobrze, dodatkowo w reprezentacji strzela bramki czyli robi to od czego jest na boisku. Nigdy nie byl w wielkim klubie jak na poziom polskiej pilki, nigdy nie byl dobrze zapowiadajacym sie zawodnikiem przez dobrych kilka lat, nie dochodzil do wielkiej formy przez lata....to jego wady? Brozek to inny styl i inny rodzaj napastnika. Bramki sie licza mysie pysie a nie skad kto jest i jak ladnie potrafi rozgrywac.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując