Wyświetl pojedynczy post
K_2
Banita
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1120
Stary 19.11.2008, 22:59
Dosc pseudo-komentatora Szpakowskiego w TV ,bo tego sie sluchac nie da..93 minuta "faul na Boguskim"ktory zszedl z boiska 20 minut wczesniej..
Odpowiedz cytując