WILU TS napisał(a):

Nieprawdopodobny super mega supersnajper Robert Lewandowski przestrzelił! jak to możliwe? Pół Ojropy w błędzie ?
|
Mimo, że miał sytuację prostą do wykorzystania wobec tego jakie stworzyliśmy wcześniej bo ani nie musiał biec przez pół boiska czy wyjść na czystą pozycje spod krycia. Trochę to czepialskie, ale jak dla mnie jest to pewien dowód, że Lewandowski od naszego Brożka lepszy nie jest, a wg. mnie wręcz mu do niego brakuje troche, bo Brożek już udowodnił nie raz, że takie sytuacje wykorzystuje.