Kumpel miał kiedyś jaja związane z taki olewaniem WKU, kiedyś jak za picie w miejscu publicznym policja chciała mu wlepić mandat to po sprawdzeniu danych osobowych okazało się że jest poszukiwany

i jak się potem okazało powodem ścigania było właśnie unikanie służby wojskowej, miał jakąś sprawę w sądzie ale chyba się wszystko po kościach jakoś rozeszło... chodź teraz jest zagranicą
