Wyświetl pojedynczy post
Pastor777
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4838
Stary 19.11.2008, 19:50
AYALA napisał(a):Wyświetl post
http://www.sportowefakty.pl/pilka/20...kiem-napastni/

Dawid Nowak woli Wisłe od Legii ale niestety napastnik GKS-u ma zapisana cene odstepnego jakie trzeba za niego zapłacic 800 tyś Euro wiec jest chyba poza zasiegiem
Dawid Nowak to materiał na jednego z najlepszych polskich zawodników. Gdybym miał wybrać jednego gracza z wszystkich klubów ekstraklasy (poza Legią i Lechem), który miałby zasilić Wisłę, byłby to właśnie Nowak. W tym sezonie nie ma imponującego dorobku - 4 asysty i 3 gole, ale jeśli się nie mylę, to na poczatku wracał do pełnej dyspozycji po kontuzji. Ponadto jego spośób gry... melodia. Jeśli jeszcze przyszedłby do Wisły razem z Gargułą, byłoby już zupełnie bajkowo. Choć niestety ciężko w to uwierzyć...
Odpowiedz cytując