Uran235 napisał(a):

|
Nowak chyba szuka lepszego klubu. Taki wywiad, Brożek odchodzi, Niedzielan odchodzi, ja bym chętnie przyszedł. Kto powiedział, że wymienmieni odchodzą i że wisła chce Nowaka. Nowaka póki co chce kilku forumowiczów. Chłop ma potencjał, ale ma też 24 lata, jest kontuzjogenny i jest zawodnikiem podobnego typu i podobnej klasy co Boguski i Małecki. No i jeszcze cena 800 tyś. euro. Za połowę tego może i możnaby spróbować, ale za taką kwotę to można mieć np. młodszego Mąkę, albo Cetnarskiego.
|
Myślę, że pytanie czy wydamy 800 tys. euro na nie strzelającego bramek napastnika jest czysto retoryczne. Bądźmy poważni - to już nie można sprowadzić za te pieniądze kogoś lepszego? Kto - dajmy na to - strzeli te dziesięć bramek w sezonie?