Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4834
Stary 19.11.2008, 19:02
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Nowak chyba szuka lepszego klubu. Taki wywiad, Brożek odchodzi, Niedzielan odchodzi, ja bym chętnie przyszedł. Kto powiedział, że wymienmieni odchodzą i że wisła chce Nowaka. Nowaka póki co chce kilku forumowiczów. Chłop ma potencjał, ale ma też 24 lata, jest kontuzjogenny i jest zawodnikiem podobnego typu i podobnej klasy co Boguski i Małecki. No i jeszcze cena 800 tyś. euro. Za połowę tego może i możnaby spróbować, ale za taką kwotę to można mieć np. młodszego Mąkę, albo Cetnarskiego.
Myślę, że pytanie czy wydamy 800 tys. euro na nie strzelającego bramek napastnika jest czysto retoryczne. Bądźmy poważni - to już nie można sprowadzić za te pieniądze kogoś lepszego? Kto - dajmy na to - strzeli te dziesięć bramek w sezonie?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.11.2008 o godz. 19:06.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując