Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
prober
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
2757
19.11.2008, 18:35
dynek.pl
napisał(a):
Jednak jest cos czego Lechowi mozna pozazdroscic choc wiekszosc osob z tego forum bedzie udawac, ze nasza polityka transferowa i scouting
sa lepsze.
No a nie?
Podsumuj sobie bilans transferów z ostatnich 5 lat.
minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!):
Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
prober
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do prober
Odwiedź stronę domową użytkownika prober!
Znajdź inne posty napisane przez prober