szczebrzeszcz napisał(a):

|
gdyby Burliga dostał tyle szans w ekstraklasie co Nowak to z pewnością strzeliłby tyle samo bramek, o ile nie więcej, mimo ze ten pierwszy jest tylko pomocnikiem ;P
|
fiu fiu czyżby wychodziło na moje
http://www.90minut.pl/news.php?id=806524
Cytat:
Wisła włączyła Burligę do pierwszej drużyny
Łukasz Burliga został dzisiaj włączony do kadry pierwszego zespołu drużyny mistrza Polski - Wisły Kraków. Zawodnik był wyróżniającym graczem Młodej Ekstraklasy.
Na dzisiejszym treningu krakowian pojawił się także Michał Chrapek. Piłkarz jest rówieśnikiem Sebastiana Leszczaka, który zadebiutował w pierwszej drużynie w spotkaniu z Piastem Gliwice. Jest on środkowym pomocnikiem, a w Wiśle trenuje od dwóch lat.
- Chciałbym, żeby ci dwaj juniorzy potrenowali z nami do końca tej rundy - poinformował trener Maciej Skorża.
źródło: Wisła Kraków
|
pawelo84 napisał(a):

|
Co do Nowaka, to czy nie lepiej wydać 800 tys. euro za takiego napastnika niż za Nei? Chłopak ma 24 lata i bardzo duży talent strzelecki. Piłka go szuka w polu karnym, ma też niezłą szybkość i umiejętność wykorzystywania sytuacji strzeleckich. Dla mnie talent porównywalny z Lewandowskim.
|

4 lata starszy, poza tym wielu ma sytuacje strzeleckie, rzecz w tym żeby je wykorzystywać ;-) a on w tym 3 bramki w zeszłym sezonie 2
800tys ojro? NIeeeeeee
pozdrawiam
