Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
JohnnyH
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Z drugiej strony baru...
Offline
#
4828
19.11.2008, 17:04
tommiyacht
napisał(a):
ja bym chciał Szczota we Wisle, bardzo dobrze że ktos wspomniał o tym pilkarzu. W ostatnim meczu z ŁKS'em krecil jak ta lala. Owszem, troche jezdziec bez glowy, ale napewno nie taki jak Paulista, a skoro juz ma takie predyspozycje w dosc mizernym klubie to pod okiem Skorzy by dojrzał i bylby swietnym skrzydlowym z prawdziwego zdarzenia.
jak czesto zdarza ci sie oglądac jak skrzydłowy Wisły drybluje obronce, albo i dwóch
mysle że baaaaaardzo rzadko. Bo kto ma to robic.. Zienczuk
a moze Wojciech "kiwam tylko w prawo" Łobodzinski
Ci zawodnicy mają dopiero jako taką wrzutke jak nie ma wokol nich zawodnika w promieniu kilometra.
Garguła i Szczot to juz byloby coś do srodka, jeszcze partner dla Brozia i jest gitara
Ciekawie cytujesz....bardzo wybiórczo. Przeczytaj sobie całe cytowane przez Ciebie zdanie a wtedy zrozumiesz że nie trzeba tłumaczyć mi takich rzeczy
Pozdrawiam
Żuraw my personal Jesus
JohnnyH
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JohnnyH
Znajdź inne posty napisane przez JohnnyH