Wyświetl pojedynczy post
JohnnyH
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Z drugiej strony baru...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4828
Stary 19.11.2008, 17:04
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
ja bym chciał Szczota we Wisle, bardzo dobrze że ktos wspomniał o tym pilkarzu. W ostatnim meczu z ŁKS'em krecil jak ta lala. Owszem, troche jezdziec bez glowy, ale napewno nie taki jak Paulista, a skoro juz ma takie predyspozycje w dosc mizernym klubie to pod okiem Skorzy by dojrzał i bylby swietnym skrzydlowym z prawdziwego zdarzenia.



jak czesto zdarza ci sie oglądac jak skrzydłowy Wisły drybluje obronce, albo i dwóch mysle że baaaaaardzo rzadko. Bo kto ma to robic.. Zienczuk a moze Wojciech "kiwam tylko w prawo" Łobodzinski Ci zawodnicy mają dopiero jako taką wrzutke jak nie ma wokol nich zawodnika w promieniu kilometra.

Garguła i Szczot to juz byloby coś do srodka, jeszcze partner dla Brozia i jest gitara
Ciekawie cytujesz....bardzo wybiórczo. Przeczytaj sobie całe cytowane przez Ciebie zdanie a wtedy zrozumiesz że nie trzeba tłumaczyć mi takich rzeczy

Pozdrawiam
Żuraw my personal Jesus
Odpowiedz cytując