Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4827
Stary 19.11.2008, 16:56
ja bym chciał Szczota we Wisle, bardzo dobrze że ktos wspomniał o tym pilkarzu. W ostatnim meczu z ŁKS'em krecil jak ta lala. Owszem, troche jezdziec bez glowy, ale napewno nie taki jak Paulista, a skoro juz ma takie predyspozycje w dosc mizernym klubie to pod okiem Skorzy by dojrzał i bylby swietnym skrzydlowym z prawdziwego zdarzenia.

JohnnyH napisał(a):Wyświetl post
No a Szczot to jeszcze jest trochę jeździec bez głowy (zwłaszcza gdy ogra kilku zawodników drużyny przeciwnej - wówczas często nie wie co ma z piłką zrobić, uderzyć czy podać)
Pozdrawiam
jak czesto zdarza ci sie oglądac jak skrzydłowy Wisły drybluje obronce, albo i dwóch mysle że baaaaaardzo rzadko. Bo kto ma to robic.. Zienczuk a moze Wojciech "kiwam tylko w prawo" Łobodzinski Ci zawodnicy mają dopiero jako taką wrzutke jak nie ma wokol nich zawodnika w promieniu kilometra.

Garguła i Szczot to juz byloby coś do srodka, jeszcze partner dla Brozia i jest gitara
Odpowiedz cytując