Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4820
Stary 19.11.2008, 15:57
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Ja nie wierzylem , ale ten caly Nowak jest o rok mlodszy od Pawla a bramek w calej karierze 1 ligowej strzelil tyle ile Brozek w 1 przecietnym dla siebie sezonie.

Zeby to znow tak nie bylo ze z jednej strony pozbywamy sie swietnego jak na nasze warunki skrzydlowego i bierzemy nieiadomo kogo(za duze jak na nas pieniadze) a z drugiej olewamy zupelnie sprawe 20 latka co wali w 1 sezonie ponad 20 bramek a bierzemy 24 latka, co w 2.5 roku ma ich....8.
Nowak pewnej bariery już nie przeskoczy np. techniki w tym wieku już dużo wiecej się nie nauczy,dynamiki też raczej nie ,ale żeby nie było że taki "cienki' - nie żle umie znaleść sie pod bramką i strzał też niczego sobie.
Tylko umówmy się - nie za te pieniądze.
Wiśle potrzebny jest Garguła,Costly i Szczot na lewą stronę.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując