gdsmk napisał(a):

|
Obejrzyj mecze Wisły sprzed dwóch-trzech lat i odpowiedz sobie na pytanie czy ten koleś grający z 23-im numerem dorówna kiedyś do Brożka.
|
Szybkość, dynamikę, zwrotność miał i wtedy takich rzeczy się nie da nabyć czy wytrenować tak jak pisałem to się dostaje od natury. To była tylko kwestia spożytkowania jego predyspozycji dla drużyny. Paweł z wiekiem okrzepł, doszły mu warunki aby kogoś przepchać zastawić się i mamy napastnika pełną gębą. Co Nowak może nabyć zmienić ? Mając 24 lata niestety już nic on już taki będzie. I to nie jest talent bo talentem można być do 20 roku a mając 24 lata trzeba pokazywać pełnie swoich możliwości.
Cytat:
|
Brożek jeszcze 2 lata temu też nie potrafił grać tyłem do bramki, nie był na tyle silny by się przepchnąć i zastawić piłkę
|
Nie potrafił ale miał możliwość to, że zaczął z tego korzystać to zasługa trenera Skorży.