Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#803
Stary 19.11.2008, 15:18
Nie jestem pewien czy to dobre miejsce, ale jak podaje oficjalna Łukasz Burliga awansował do kadry pierwszego zespołu.

http://wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4920

To dobry pomysł moim zdaniem. Chłopak się wyróżnia wśród swoich kolegów, to może być kolejny impuls do pracy nad sobą i robienia postępów.

Trzymam kciuki.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując