Nie jestem pewien czy to dobre miejsce, ale jak podaje oficjalna Łukasz Burliga awansował do kadry pierwszego zespołu.
http://wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4920
To dobry pomysł moim zdaniem. Chłopak się wyróżnia wśród swoich kolegów, to może być kolejny impuls do pracy nad sobą i robienia postępów.
Trzymam kciuki.