JarTSW napisał(a):

|
Co ty gadasz, przecież Zieniu więcej kosztował, nie mowiac o kontraktach Dawidowskiego.
|
Zieńczuk - 400 albo 500 tys. euro, a Żuraw to nawet 2 mln DEM (x2 zl.) i co z tego?
To było dawno i nieprawda.
Costly'emu na pewno byloby w to graj przenieść się do tak dużego i rozrywkowego miasta jak Kraków. Belchatów też się go chętnie pozbędzie za rozsądną cenę (500 może 400t euro). Tylko że... jak go widzę na boisku to mam mocne wrażenie, że gra i strzelanie goli go dość umiarkowanie interesuje.