Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#432
Stary 18.11.2008, 23:57
Bufon144 napisał(a):Wyświetl post
tak lech nie grał nigdzie..
czyli co trzeba czekać na patcha?

ale chce Wam też powiedzieć ze zająłem teraz 3 miejsce w lidze i wcale nie gram w lidze mistrzów tylko w pucharze uefa także mysle że wszystko jest ok
to jest taki bug, że w tegoroczne kwalifikacje do pucharów w Polsce są traktowane jako te z następnego roku i tak w kółko, dlatego w pierwszym sezonie zawsze to będzie Wisła w LM i tak dalej, a w drugim tak jak powinno być w pierwszym.
Ludzie na forum SIgames są wściekli z tego powodu, bo oni odpisali że przepraszają i naprawią to dopiero w następnym patchu.

A ja przez to stwierdziłem że odpuszczam kupowanie tego FMa
Odpowiedz cytując