to jest taki bug, że w tegoroczne kwalifikacje do pucharów w Polsce są traktowane jako te z następnego roku i tak w kółko, dlatego w pierwszym sezonie zawsze to będzie Wisła w LM i tak dalej, a w drugim tak jak powinno być w pierwszym.
Ludzie na forum SIgames są wściekli z tego powodu, bo oni odpisali że przepraszają i naprawią to dopiero w następnym patchu.
A ja przez to stwierdziłem że odpuszczam kupowanie tego FMa