Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
TSman
Banita
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Zza Wisły

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#389
Stary 18.11.2008, 21:02
Arturo Qr2nów napisał(a):Wyświetl post
Działa, to po prostu tak, że w środę weryfikowane są terminy. Różne przełożenia, wycofania itp. Oprócz tego powstaje grafik na tydzień i niektórym brakuję kursantów. Stąd będąc odpowiednio wcześnie masz niemal 100% szans na uzyskanie terminu krótszego niż miesiąc. Nawet jest szansa na termin w ten sam dzień (!) lub za parę dni.
To tylko Kraków czy wszedzie grafik w srode ustalaja?
Odpowiedz cytując