Wyświetl pojedynczy post
rozan
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#597
Stary 18.11.2008, 17:00
Wiem że to była ironia ale strasznie nietrafiona...
Nie każdy mieszka w Krakowie (ja od 7 lat w Poznaniu) i czasem transmisja jest jedynym rozwiązaniem aby obejrzeć ukochany klub!
Odpowiedz cytując