Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
rozan
Senior Member
Od: 06.2006
Offline
#
597
18.11.2008, 17:00
Wiem że to była ironia ale strasznie nietrafiona...
Nie każdy mieszka w Krakowie (ja od 7 lat w Poznaniu) i czasem transmisja jest jedynym rozwiązaniem aby obejrzeć ukochany klub!
rozan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rozan
Znajdź inne posty napisane przez rozan