1q2 napisał(a):

|
.Juz o wiele lepszy jest taki co szalu nie robi - np Janas, ale pozwala grac i stosuje zasade - po pierwsze nie przeszkadzac..
|
Chyba nie doceniasz Janasa. Ostatnimi czasy na jego karierę patrzy się przez pryzmat nieudanych mistrzostw, a jak na polskie warunki jest to trener z całkiem niezłymi osiągnięciami i raczej wątpię, żeby zrobił to wszystko bez warsztatu.
edit: imo BARDZO ciekawy wywiad z szefem scoutingu Lecha. (btw: ten chłopach z Vojvodiny to chyba Aleksic..heeeeh ;( )
http://www.weszlo.com/news/1731