Wyświetl pojedynczy post
skttrbrain
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2751
Stary 18.11.2008, 16:22
1q2 napisał(a):Wyświetl post
.Juz o wiele lepszy jest taki co szalu nie robi - np Janas, ale pozwala grac i stosuje zasade - po pierwsze nie przeszkadzac..
Chyba nie doceniasz Janasa. Ostatnimi czasy na jego karierę patrzy się przez pryzmat nieudanych mistrzostw, a jak na polskie warunki jest to trener z całkiem niezłymi osiągnięciami i raczej wątpię, żeby zrobił to wszystko bez warsztatu.


edit: imo BARDZO ciekawy wywiad z szefem scoutingu Lecha. (btw: ten chłopach z Vojvodiny to chyba Aleksic..heeeeh ;( )
http://www.weszlo.com/news/1731
Ostatnio edytowane przez skttrbrain : 18.11.2008 o godz. 16:47.
Odpowiedz cytując