grzesiek632 napisał(a):

|
przepraszam wszystkich graczy ale z powodu problemow rodzinnych bede mogł zagrac dopiero w piatek... za wyrozumiałosc dziekuje... postarajcie sie mnie zrozumiec/ jesli uznacie ze nie chcecie juz czekac zacznijcie bez mnie a mecze ze mna uznajcie jako walcower.. przepraszam
|
Ale co za problem jest żeby grać już mecze w innych grupach a ty zagrasz od piątku ? kazdy z kazdym 2 mecze, wyniki podaje i tyle.