Wyświetl pojedynczy post
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 18.11.2008, 15:40
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
przepraszam wszystkich graczy ale z powodu problemow rodzinnych bede mogł zagrac dopiero w piatek... za wyrozumiałosc dziekuje... postarajcie sie mnie zrozumiec/ jesli uznacie ze nie chcecie juz czekac zacznijcie bez mnie a mecze ze mna uznajcie jako walcower.. przepraszam
Ale co za problem jest żeby grać już mecze w innych grupach a ty zagrasz od piątku ? kazdy z kazdym 2 mecze, wyniki podaje i tyle.
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując