|
przepraszam wszystkich graczy ale z powodu problemow rodzinnych bede mogł zagrac dopiero w piatek... za wyrozumiałosc dziekuje... postarajcie sie mnie zrozumiec/ jesli uznacie ze nie chcecie juz czekac zacznijcie bez mnie a mecze ze mna uznajcie jako walcower.. przepraszam
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."
|