Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
KarolOutlawz
Senior Member
Od: 05.2007
Offline
#
870
18.11.2008, 12:32
tam gdzie wszyscy, czyli na trybune odkrytą! a jak jesteś z Wielkopolski, to sobie normalnie kup bilet na mecz w kasie we Wrocławiu, jeśli nie możesz kupić w Krakowie.
KarolOutlawz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KarolOutlawz
Znajdź inne posty napisane przez KarolOutlawz